Poštovné zdarma při nákupu nad 1500 Kč!

Recenze  [Více]

Prozatím nejsou vloženy žádné recenze. Buďte první, kdo ji napíše!

Více informací

O nás

O nás

Značka LOZ je vlastněna německou firmou s jejímž povolením se stavebnice produkuje v Číně.

O výrobu se stará továrna v Shantou, přičemž jsou kladeny vysoké požadavky na kvalitu i bezpečnost výrobků. Stavebnice se vyrábí z ABS plastu při použití nejmodernějších technologií, konkrétně vysokotlakého vstříkování do forem. Tím se zajistí jednak pevnost, ale hlavně vysoká přesnost jednotlivých kostiček. Stavebnice splňují evropské i americké standardy pro bezpečnost hraček. Stavebnice doporučujeme pro děti od 6 let a jsou přímo nevhodné pro děti do 3 let.

Každá stavebnice LOZ je designovaná za účelem rozvoje kreativity i motoriky u dětí. Věříme však, že nemalé pobavení přinese i dospělým. Vyrábíme sety od kreslených postaviček až po modely architektonických skvostů.

Jednotlivé kostičky se primárně dělí dle velikosti na druhy "LOZ mini" a "LOZ diamond". Zákládní kostička mini se strukturou "2 x 2" má rozměry 12 x 12 mm. LOZ diamond naproti tomu při stejné struktuře kostičky vykazuje rozměr pouhých 8 x 8 mm.

Použití malých rozměrů kostiček nám umožňuje vytvářet velmi propracované modely a značně zdokonaluje zručnost stavitelů.

LOZ Česká republika v současné době zajišťuje distribuci i zákaznickou podporu. Pokud máte jakékoliv dotazy k našim stavebnicím, nebo velkoobchodním podmínkám, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.